zarezerwuj bilet online dodaj firmę dodaj transport
Busy
Lawety
Przeprowadzki
Przesyłki
Prywatne
Wyszukiwarka

WYSZUKAJ transport

I PODRÓŻUJ PO CAŁEJ EUROPIE

Wybierz
kierunek

porównaj
oferty

transportu i usług

zarezerwuj
bilet

online lub telefonicznie

Kategorie

Busy, Lawety, Przeprowadzki, Przesyłki

Obsługiwane kraje

Polska

Dni wyjazdu z Polski

Niedziela

Dni przyjazdu do Polski

Piątek

Firma transportowa EXPRESS-LINE Przewozy Międzynarodowe s.c. ma zaszczyt powitać Państwa na swojej stronie internetowej. To, co wyróżnia naszą firmę z wielu innych oferujących podobne do naszych usługi na rynku to znajomość potrzeb naszych klientów, innowacyjność i niepowtarzalna oferta usług przewozowych.

 

Przewóz osób Polska Niemcy – tym się zajmujemy!

Naszą podstawową i najlepszą usługą jest oczywiście przewóz osób Polska Niemcy. Oferujemy odbiór osób z największych miast na naszej trasie czyli: Katowice, Kraków, Myślenice, Nowy Sącz, Limanowa i Mszana Dolna. Nasza usługa przewozu osób odbywa się przy użyciu wygodnych busów wyposażonych w warunki, które gwarantują komfort i spokój podczas transportu. Nasz przewóz osób Polska Niemcy to przede wszystkim terminowy przejazd bez opóźnień, solidność oraz bezpieczeństwo podczas podróży. Jeśli dołożymy do tego świetne warunki w naszych busach to okaże się, że nasz przewóz osób Polska Niemcy jest jedną z najlepszych usług tego typu na rynku.

 

Bus do Niemiec – komfortowe warunki podróży

Przywiązujemy bardzo dużą wagę do jakości naszych usług. Jedną z najistotniejszych cech transportu na dużą odległość są komfortowe warunki podróży. Każdy nasz bus do Niemiec wyposażony jest klimatyzację, bardzo wygodne i miękkie fotele oraz dużą przestrzeń na nogi. Taki standard dotyczy wszystkich naszych samochodów. Cenimy sobie Państwa opinię, dlatego też każdy nasz bus do Niemiec zapewnia komfort, wygodę, dużą przestrzeń i idealne warunki do podróży. Przejazd naszym busem do Niemiec jest czystą przyjemnością!

 

Przewóz do Niemiec – osób, paczek i innych ładunków w świetnej cenie

Oprócz transportu ludzi oferujemy także przewóz do Niemiec innych ładunków np. paczek z niezbędnymi rzeczami dla osób, które znajdują się w Niemczech. Cennik takiego przewozu do Niemiec dla paczek zaczyna się od 20 Euro. Zwracamy jednak uwagę na konieczność szczelnego zapakowania przesyłki i jej zabezpieczenia na czas transportu. Dzięki temu unikną Państwo uszkodzenia zawartości np. elementów szklanych czy delikatnych. Nasz przewóz do Niemiec takich ładunków staramy się wykonywać z dbałością o zawartość i w przypadku dobrego zapakowania takich rzeczy nic złego się nie stanie.

 

Dlaczego warto wybrać usługi transportowe Express-Line?

Możesz nam zaufać. Standardem są u nas punktualność, bezpieczeństwo, dyskrecja i solidność oraz zadowolenie klienta.

 

PRACA MIESZKANIA PRZEWOZY USŁUGI
Praca Mieszkania Przewozy usługi