Busy, przewozy, transport Podaj adres
Wyszukiwarka

   Wybierz
   kierunek

   porównaj
   oferty

   transportu i usług

   zarezerwuj
   bilet

   online lub telefonicznie

   Wybierz
   kierunek

   porównaj
   oferty

   transportu i usług

   zarezerwuj
   bilet

   online lub telefonicznie

   Kategorie

   Busy

   Obsługiwane kraje

   Informacje dodatkowe

   Kontakt do przewoźnika

   pokaż dane kontaktowe

   Najbliższe kursy Tony Transport

   Nasza firma Tony Transport oferuje usługi w zakresie licencjonowanego transportu busami na terenie Polski (województwo: wielkopolskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie i lubuskie) oraz w Niemiec, Belgii i Holandii. Kursujemy prawie codziennie, dlatego nie muszą Państwo dokonywać długoterminowych rezerwacji. Przewozy busami świadczone są w systemie „door to door (od drzwi do drzwi)” z podanego adresu początkowego do wyznaczonego przez Państwa miejsca docelowego.
   Nasze usługi obejmują wynajem busów oraz transport:

   • osób dla firm,
   • klientów indywidualnych,
   • grup zorganizowanych,
   • pracowników sezonowych.

   Na rynku istniejemy od 2009 roku, co pozwoliło nam zdobyć ogromną sympatię i zaufanie tysiąca klientów. Doświadczenie oraz profesjonalizm naszych kierowców sprawia, że wiele osób regularnie korzysta z oferty Tony Transport.
   Komfort i bezpieczeństwo pasażerów to nasz priorytet, dlatego naszej floty zaliczają się wygodne, niezawodne i regularnie kontrolowane pod kątem sprawności technicznej busy z serii Renault Trafic wyprodukowane po 2011 roku, posiadające:

   • klimatyzacje,
   • systemem monitorowania GPS,
   • nawigacje.

   Zachęcamy do nawiązania stałej współpracy, w ramach której jesteśmy w stanie zagwarantować korzystne ceny dla stałych klientów oraz grup zorganizowanych.
   Jeśli stawiają Państwo na szybki, bezpieczny oraz tani przejazd busem do Niemiec, Belgii lub Holandii, Tony Transport jest najlepszym wyborem.

   Witryna korzysta z plików Cookies.

   Więcej na ten temat znajdziesz w dziale
   Polityka Cookies i Regulamin