zarezerwuj bilet online dodaj firmę dodaj transport
Busy
Lawety
Przeprowadzki
Przesyłki
Prywatne
Wyszukiwarka

WYSZUKAJ transport

I PODRÓŻUJ PO CAŁEJ EUROPIE

Wybierz
kierunek

porównaj
oferty

transportu i usług

zarezerwuj
bilet

online lub telefonicznie

Najbliższe kursy KONICZYNKA BUS

Koniczynka Bus jest firmą transportową. Specjalizujemy się przewozem osób i paczek na terenie Polski, Niemiec, Holandii oraz Belgii.

Busy nasze kursują codziennie, nie zwlekaj dzwoń i dowiedz się o szczegółach. TEL.605356742

Wysoki standard, bezpieczeństwo oraz komfort dla naszych klientów wypracowaliśmy dzięki doświadczeniu jakie posiadamy w transporcie osób i paczek oparte licencjami oraz wieloletnim stażem w przewozach międzynarodowych.

Nasi logistycy zadbają o to, aby zapewnić Państwu jak najkrótszy czas podróży. Zawsze odbieramy oraz dowozimy klienta ze wskazanego adresu pod wskazany adres.

Dzięki wykwalifikowanej kadrze kierowców z wieloletnim doświadczeniem dojedziesz zawsze na czas z adresu pod adres w komfortowych warunkach, które zapewni flota nowoczesnych aut o podniesionym standardzie specjalnie dostosowana do międzynarodowych podróży.

Stawiamy na jakość wykonywania naszych usług dlatego flota naszych aut zakupiona jest w salonie oraz serwisowana w autoryzowanych serwisach. 

Jesteśmy elastyczni €“ dopasowujemy się do Państwa indywidualnych potrzeb. Profesjonalne podejście oraz jakość świadczonych przez nas usług sprawiło, że zaufało nam już wielu klientów.

TEL.605356742

Miejsca do których jezdzimy:

PRACA MIESZKANIA PRZEWOZY USŁUGI
Praca Mieszkania Przewozy usługi

Witryna korzysta z plików Cookies.

Więcej na ten temat znajdziesz w dziale
Polityka Cookies i Regulamin