zarezerwuj bilet online dodaj firmę dodaj transport
Busy
Lawety
Przeprowadzki
Przesyłki
Prywatne
Busy, przewozy, transport Podaj adres
Wyszukiwarka

Wybierz
kierunek

porównaj
oferty

transportu i usług

zarezerwuj
bilet

online lub telefonicznie

Wybierz
kierunek

porównaj
oferty

transportu i usług

zarezerwuj
bilet

online lub telefonicznie

Najbliższe kursy KONICZYNKA BUS

Koniczynka Bus jest firmą transportową. Specjalizujemy się przewozem osób i paczek na terenie Polski, Niemiec, Holandii oraz Belgii.

Busy nasze kursują codziennie, nie zwlekaj dzwoń i dowiedz się o szczegółach. TEL.605356742

Wysoki standard, bezpieczeństwo oraz komfort dla naszych klientów wypracowaliśmy dzięki doświadczeniu jakie posiadamy w transporcie osób i paczek oparte licencjami oraz wieloletnim stażem w przewozach międzynarodowych.

Nasi logistycy zadbają o to, aby zapewnić Państwu jak najkrótszy czas podróży. Zawsze odbieramy oraz dowozimy klienta ze wskazanego adresu pod wskazany adres.

Dzięki wykwalifikowanej kadrze kierowców z wieloletnim doświadczeniem dojedziesz zawsze na czas z adresu pod adres w komfortowych warunkach, które zapewni flota nowoczesnych aut o podniesionym standardzie specjalnie dostosowana do międzynarodowych podróży.

Stawiamy na jakość wykonywania naszych usług dlatego flota naszych aut zakupiona jest w salonie oraz serwisowana w autoryzowanych serwisach. 

Jesteśmy elastyczni €“ dopasowujemy się do Państwa indywidualnych potrzeb. Profesjonalne podejście oraz jakość świadczonych przez nas usług sprawiło, że zaufało nam już wielu klientów.

TEL.605356742

PRACA MIESZKANIA PRZEWOZY USŁUGI
Praca Mieszkania Przewozy usługi

Witryna korzysta z plików Cookies.

Więcej na ten temat znajdziesz w dziale
Polityka Cookies i Regulamin