Busy, przewozy, transport Podaj adres
Wyszukiwarka

   Wybierz
   kierunek

   porównaj
   oferty

   transportu i usług

   zarezerwuj
   bilet

   online lub telefonicznie

   Wybierz
   kierunek

   porównaj
   oferty

   transportu i usług

   zarezerwuj
   bilet

   online lub telefonicznie

   Kategorie

   Busy

   Obsługiwane kraje

   Informacje dodatkowe

   Kontakt do przewoźnika

   pokaż dane kontaktowe

   Najbliższe kursy Sebo-Trans

   Przewozy osób do Niemiec i transport do Niemiec


   Przedsiębiorstwo Sebo-Trans proponuje wygodny i bezpieczny przewóz osób do Niemiec.

   Jak wynika z różnorodnych badań Polacy coraz częściej i chętniej przemieszczają się nie tylko po Polsce, ale również po całej Europie. Zniesienie kontroli granicznej w obrębie Unii Europejskiej sprawia, że podróżowanie nastręcza coraz mniej kłopotów. Podróżujemy w celach turystycznych, w sprawach rodzinnych, zdrowotnych i biznesowych. Najczęściej jednak przemieszczają się po Europie ludzie, którzy swoje życie zawodowe prowadzą poza granicami kraju. Polacy pracują w całej Europie i to oni są tymi, którzy najczęściej przekraczają nasze granice.

   Przedsiębiorstwo Sebo-Trans świadczące usługi przewozowe do Niemiec powstało z myślą o Klientach pracujących i zamieszkujących na stałe zagranicą i o tych, którzy posiadają rodziny poza Polską.

   Wieloletnie doświadczenie właściciela w zakresie transportu międzynarodowego zaowocowało powstaniem prężnego przedsiębiorstwa. Profesjonalizm w działaniu oraz komfort i bezpieczeństwo podczas przewozów osób na trasie Polska - Niemcy gwarantują pełne zadowolenie naszych klientów.

   Nasza oferta jest tak skonstruowana by zaspokoić indywidualne potrzeby każdego Klienta. Istnieje możliwość podwiezienia pasażera bezpośrednio pod drzwi domu lub miejsce pracy. Organizujemy transfery z lotnisk dla Klientów, którzy wybierają się w dalszą podróż. Oferujemy również przewóz przesyłek do Niemiec lub z powrotem oraz paczek na każdej trasie.

   Usługi przewozowe z Niemiec do Polski i w odwrotnym kierunku odbywają się nowoczesnymi busami, które zapewniają miłą i bezpieczną podróż. Wszystkie nasze pojazdy są sprawne oraz funkcjonalne.

   Proponujemy podróże krajowe oraz międzynarodowe. Można z nami podróżować zarówno w jedną, jak i w obie strony. Kursujemy w wielu dogodnych terminach, dzięki czemu zawsze docierajmy do wskazanego miejsca w odpowiednim czasie. Ponosimy pełną odpowiedzialność za świadczone usługi. Podróżującym z nami zapewniamy komfort oraz bezpieczeństwo.

   Jeśli myślisz o wynajmie busa do Niemiec to zadzwoń!

   Witryna korzysta z plików Cookies.

   Więcej na ten temat znajdziesz w dziale
   Polityka Cookies i Regulamin